Kum Ocağı İşletmemiz

Kum ocağı işletmemiz Kırcağız köyü Sarıçay mevkiinde hizmet vermektedir Bal-Ser'in 1986 yılından bu yana hizmet verdiği bu işletme 26 dönümlük bir arazi üzerinde bulunmaktadır. 10 Adet Kamyon - 3 Adet Tır 2 Lastikli Kepçe - 1 Adet Kırkayak 2 Paletli Kepçe 1 Sallama Kepçe ve Kum-Çakıl Eleme Yıkama Tesisi ile günlük ortalama 850 m3 üretime sahip işletmemiz sizlere hızlı sorunsuz hizmet vermektedir.

Müteahhitlik Hizmetlerimiz

2000 yılından bu yana bir çok kaliteli projede imzasını taşıyan firmamız, anahtar teslim inşaat hizmetleri ve kat katşılığı proje hizmetlerini sunmaktadır. Firmamıza bağlı gayrimenkul birimimiz ile size en uygun proje ve gayrimenkulü sunmaktadır.

Satış Ofisimiz

Artan müşteri potansiyeli ve sektörde yaptığımız çalışmalar neticesinde 1999 yılında Cumhuriyet Mahallesi 23 Nisan Bulvarında İnşaat Marketimizi hizmete koymaya vesile oldu. Evinizin temelden çatıya ihtiyacı olan tüm inşaat öncesi ve sonrası malzemeleri uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile zaman zaman düzenlediğimiz kampanyalar ile hizmetinize sunduk. Hayri Balcı, oğulları Osman, Emre ve Eray Balcı ile Milas'ta inşaat sektöründe başarılı imzalar atmaya devam ediyor. Graniser Ana Bayiliği ve Seramiksan Ana Bayiliği ile sizlere 1. elden ürün teslim garantisi sunuyor. Başarılarımıza ortak olan tüm dost ve müşterilerimize teşekkür ederiz.

Stok Sahamız

Bal-Ser sizlere en geniş ürün yelpazesini sunabilmek amacıyla 2 adet inşaat deposunu bünyesinde barındırmaktadır. Bunlardan birincisi çevreyolu üzeri 500m. İzmir yolu istikametinde bulunmaktadır. Yaklaşık 6 dönümlük bir arazi üzerine kurulu olan bu depomuzda seramik, vitrifiye, yapıştırıcı grupları, boru grupları vb. inşaat malzemelerini sizlerin hizmetine hemen sunabilmek için stoklarımızda barındırmaktayız. İkinci depomuz inşaat marketimizin hemen arkasında yine yaklaşık 4 dönümlük bir arazi üzerinde bulunmaktadır. Burada da yine sizin temelden çatıya ihtiyacınız olan tüm inşaat ürünleri hâlihazırda bekletilmektedir. Anında çözüm, uygun fiyat ve ücretsiz taşıma hizmeti sunan Bal-Ser Milas'ın en büyük stoklarını bünyesinde barındırmaktadır.

Seramiksan Showroom

Uşak Seramik Showroom

Kum Ocağı İşletmesi